K01202021

Last updateN, 31 Okt 2019 10am

Isetehtud kingitused sünnipäevaks

Originaalseid sünnipäevakingitusi saab ka ise teha, kulutamata selleks suuri summasid. Sellised kingitused on ka põnevamad ning palju meeldejäävamad. Järgnevalt anname mõningaid ideid sünnipäevakinkide tegemiseks.

 

Kingiideed sünnipäevaks

Isikupärased fotod on alati heaks ja sügavamõttelisteks kingitusteks. Tehke kollaaž fotodest, mis kujutavad ühiselt veedetud aega või raamige mõni meeldejääv foto. Samuti võite ise teha ka pildiraami. Veel üheks heaks ideeks on teha album, mis on keskendunud ühele kindlale eemale ning koondab endas selle teemaga seotud fotosid.

Kingikarbid ja küpsetised on samuti üheks võimaluseks. Küpsetage muffineid, kooke või küpsiseid ning pange need mõnesse enda kujundatud karpi. Samuti võite ise teha seepi ja vannisoolasid. Täitke anumad söögitegemiseks vajalike koostisosadega ning lisage juurde retsept. Nii saab sünnipäevalaps ise söögi valmis teha.

Kinkekaardid enda teenusega on samuti väga head ideed. Need on originaalsed ning ei maksa üldiselt midagi. Kaardid võivad sisaldada Teie poolt pakutavat massaaži, söögi tegemist või näiteks auto pesemist ja koristamist.