K08122020

Last updateN, 31 Okt 2019 10am

Isetehtud kingitused emale

Mitte miski ei ole ema jaoks südantsoojendavam kui isetehtud kingitused nende lastelt või lastelastelt. Selleks ei pea olema professionaal või eriti loominguline inimene, et teha erilist kingitust. Kõik mis te vajate on hea tahe ja soe süda. Isetehtud kaardid on emade jaoks väga erilised, seda enam, et üldiselt ei oska nad seda oodata.

 

Vajalikud töövahendid ja materjalid

-  Vanad ajakirjad

 -  Käärid

 -  Fotod pere erilistest hetkedest

 -  Värviline paber

 -  Märkmepaber

-  Auguraud

-  Ümbrik

-  Markerid, värvipliiatsid, pastellid  

 

1. Samm: varuge kollaažiks materjale

Otsige üles pildid endast, emast ning perele olulistest hetkedest. Seejärel võtke vanad ajakirjad ning lõigake sealt välja sõnad või laused, mis enim iseloomustavad Teie ema iseloomu ning teie omavahelist läbisaamist. Leidke ka pilte, mis iseloomustavad Teie ema.

 

2. Samm: tehke kollaaž

Paigutage ja liimige fotod, sõnad ja pildid värvilisele paberile. Soovi korral võite teha ka avatava kaardi.

 

3. Samm: kirjutage personaalne sõnum

Kirjutage valminud kollaažile ka personaalne sõnum või pühendus. Inspiratsiooni saamiseks vaadake poes müüdavaid kaarte, ent kindlasti lisage midagi Teile loomuomast. Näiteks: „Aitäh, et oled minu jaoks alati olemas.“ või „Mäletad kuidas me tookord koos naersime nii et pisar silmas?“. Kirjutage midagi südamest!

 

4. Samm: lisage ka kinkekaardid

Kui soovite eriti hooliv olla, siis lisage enda kaardile ka personaalsed kinkekaardid. Selleks võtke märkmepaberid või värvilise paberi tükid, augustage üks nurk ning siduge ema lemmikvärvi paelage kokku. Kirjutage igale kaardile erinev teenus, mida soovite emale pakkuda. Näiteks hommikusöök voodis, koogi küpsetamine või tubade koristamine.