E01182021

Last updateN, 31 Okt 2019 10am

Valgete jalanõude puhastamine

valged_tossudValged jalanõud hakkavad õige pea pärast esimest kandmist kaotama enda esialgset välimust. Samas ei maksa määrdunud jalanõude pärast meelt heita, sest järgmiste näpunäidete abil saate enda lemmikjalatsite väljanägemise taastada.

Kummist jalatsid

Valgest kummist jalatsi osad saab hõlpsasti puhtaks. Võtke tükk riiet, kastke see seebivette ning puhastage sellega määrdunud ala. Jonnakate kohtade puhul võtke appi hari (sobib ka vana hambahari). Lõpuks pühkige jalatsitelt seep maha ning Teie lemmikjalanõud näevad välja nagu uued.

Riidest jalatsid

Riidest jalanõusid võib enamasti pesta pesumasinas. Jalatsite kuivatamine võiks soovitatavalt toimuda päikese käes. Hambahari ja puhastusvahend on samuti üheks variandiks. Pärast kuivamist kasutage riidest jalatsite hooldusvahendit, tagamaks nende pikem puhtana püsivus.

Nahast jalatsid

Kaubandusvõrgus on saadaval suur valik nahast jalatsite puhastusvahendeid. Te võite valida toote, mis sobib jalatsiga või kasutate puhastamiseks hoopis vett ja seepi. Pärast pesemist laske jalatsitel korralikult kuivada ning nende vormi säilitamiseks toppige jalatsid ajalehti täis.