E08032020

Last updateN, 31 Okt 2019 10am

4 viisi köögi välimuse värskendamiseks

Päevinäinud köögi kujundamine unistuste köögiks muudab söögi valmistamise ning köögis viibimise kahtlemata meeldivamaks. Järgnevalt vaatame nelja viisi, kuidas köögile uus ilme anda.

Töötasapinnad

Töötasapindade vahetamisega saate muuta kogu ruumi välimust. Töötasapindade valik on väga lai, alustades puidust ja lõpetades graniidiga. Samuti on ka värvivalik väga lai ning MDF-plaadist pinnad pakuvad erinevaid ja põnevaid kujundusvõimalusi.

Põrand

Kui teil on põrandal linoleum, siis kaaluge selle asendamist keraamilise plaadi või puiduga. Põranda vahetamine annab ruumile täiesti uue väljanägemise.

Värvimine

Kaaluge köögi uuestivärvimist. See on suhteliselt lihtne viis köögi välimuse värskendamiseks ning sellele uue ilme andmiseks. Kaaluge erksate värvide kasutamist. Kollane, helepunane või heleroheline on värvid, mis kööki hästi sobivad.

Köögimööbel

Köögimööbli asendamine uuega on ilmselt kõige keerulisem ja kallim viis köögi välimuse värskendamiseks. Ent vaatamata suurele kulule, on see seda väärt. Vana ja kulunud mööbli asendamine uue ja modernsega, muudab köögi kasutamise mugavamaks ning meeldivamaks.
 

Eelnevalt mainitud köögi värskendamise viisid on erineva raha-ja ajakuluga. Valige viis, mis on Teile jõukohane nii rahaliselt kui ka ajaliselt ning ärge kartke olla loominguline. Uurige erinevaid võimalusi ning kombineerige neid omavahel.