E01182021

Last updateN, 31 Okt 2019 10am

Kassi uriini eemaldamine

Kui Teil on kodus kass, siis on äärmiselt oluline puhastaksite hoolikalt koha, kuhu Teie kass enda häda on teinud. Oluline on silmas pidada, et need kohad saaksid ka korralikult puhtaks, sest vastasel korral kasutab Teie lemmik seda kohta uuesti. Järgnevalt anname mõned näpunäited, kuidas puhastada selliseid kohti.

1.  Eemaldage uriin

Kui tegemist on värske loiguga, siis võtke majapidamispaberit ning laske uriinil paberisse imenduda. Mitte mingil juhul ärge hõõruge ega pühkige seda kohta, sest sellisel juhul muudate uriiniga määrdunud ala suuremaks. Püüdke eemaldada nii palju kui võimalik. Seejärel olete valmis puhastamiseks (vt. järgmine punkt). Kuivanud koha puhul  alustage kohe järgmisest punktist.

2.  puhastamine

Tehke määrdunud ala puhta veega märjaks ning kasutage vee imamiseks sama tehnikat, mis eelmiseski punktis. Korrake protsessi mitu korda. Järgmiseks pihustage või valage sõltuvalt tootest uriini neutraliseerijat, mis võtab ära kassi uriini lõhna. Selliseid vahendeid müüakse nii zookauplustes kui ka hästivarustatud poodides. Kuna iga vahendi kasutamiseks on erinevad juhised, siis soovitame hoolikalt lugeda toote kasutusjuhendit ning talitada vastavalt sellele.