T12012020

Last updateN, 31 Okt 2019 10am

Kuidas eemaldada nahalt veekindla markeri jäljed

markeridVeekindla markeri jäljed võivad olla üpriski murettekitavad ning raskesti eemaldatavad. Hea uudis on see, et neid jälgi saab eemaldada, varudes aega ja kannatust ning kasutades õigeid materjale. Sõltumata sellest, kas olete end ise määrinud markeriga või on see juhtunud Teie lastega, ei ole Teil tarvis muretseda. Proovige mõnda järgmistest nippidest ning eemaldage nahka kahjustamata plekid.

Seep ja käte desinfitseerimisvahend

Enne kemikaalide kasutamist proovige plekki eemaldada seebi abil. Enamasti see meetod töötab, eriti kui tegemist on värske markerijäljega. Peske määrdunud kohta seebi ja sooja veega. Käte desinfitseerimisvahend annab samuti häid tulemusi. Pihustage vahendit määrdunud kohale ning hõõruge sõrmedega.

Küünelaki eemaldaja

Küünelaki eemaldu on väga efektiivne värvi eemaldaja, ent kahjustab mõnevõrra rohkem nahka. Kandke eemaldajat puuvillasele vatipadjale või riidetükile ning hõõruge õrnalt määrdunud kohta. Pärast pleki kadumist peske puhastatud kohta seebi ja sooja veega. Pleki eemaldamiseks võite kasutada ka piiritust. Laste puhul proovige kasutada beebiõli, sest küünelaki eemaldaja ja piiritus võivad nende õrnale nahale liiga teha.

Päikesekreem

Päikesekreem on päris mõjus vahend veekindla markeri plekkide eemaldamiseks. Võite kasutada nii kreemi kui ka pihustatavat päikesekaitset. Kandke päikesekaitse nahale ning hõõruge õrnalt. Seejärel pühkige puhastatud koht rätikuga puhtaks ning peske seebi ja sooja veega.

Meigieemaldaja

Meigieemaldaja on samuti väga kasulik abivahend veekindla markeri jälgede eemaldamisel. Kandke meigieemaldajat puuvillasele vatipadjale ning pühkige määrdunud ala puhtaks. Seejärel peske sooja vee ja seebiga.