E01182021

Last updateN, 31 Okt 2019 10am

Artiklid

Nokitse.ee tegijad

Kes me oleme

Nokitse.ee sai alguse sõprade ideest teha veebileht, kust on igal ajal võimalik saada tasuta juhiseid ja nõuandeid asjade ise tegemiseks ning omaette nokitsemiseks. Siit ka veebilehe nimetus – Nokitse. Meie missiooniks on külastajale pakkuda võimalikult lihtsalt, ent samas piisavalt põhjalikult koostatud nõuandeid, mis pakuvad soovitud infot, viivad tulemuseni ning aitavad silmaringi arendada. Meie jaoks on ühtemoodi olulised nii külastajate rahulolu kui ka koostööpartnerite edu.

Nokitse.ee meeskondMeeskond

Kaarel Tark

Kaarel teab ja tunneb meie veebilehe hingeelu ning hoolitseb selle eest, et külastajatel ei tekiks lehte kasutades probleeme. Jõudumööda kirjutab Kaarel teda huvitavatel teemadel nagu käsi-ja näputöö ning hobiaednikuna paelub teda valdkond „aed aknalaual“.

Taavi Ilves

Taavi tunneb juba väikesest peale autode ja mootorite hingeelu, mistõttu seisab just tema mootorsõidukite sektsiooni sisu hea kvaliteedi eest. Lisaks tehnikale, jagab Taavi ka tööriistade hingeelu.

Martin Polikarpus

Martini jaoks ei ole võõras ehitusvaldkond ning seal kasutatavad töövõtted, mistõttu  on tema valdkondadeks Aed & kodu ning remonditööd. Hindamatu kogemuse aiandusvaldkonnas on andnud ka suvevaheaegadel kurkide kasvatamine.

Kui Teil on ettepanekuid või kommentaare veebilehe või selle sisu osas, siis andke sellest julgesti teada aadressil info{ät}nokitse.ee. Anname endast parima, et idee saaks realiseeritud või mure lahendatud.

 

Võtke heaks.